Правила гри Є також лінії обмеження воротаря (воротарської зони), лінії вільних та 7-метрових кидків. Гра триває 2 тайми по 30 хвилин для гравців від 16 років з перервою 10 хвилин між таймами.

Тривалість гри Матчі дорослих команд (від 16 років) складаються з двох таймів по 30 хвилин з 15-хвилинною перервою (матчі дитячих команд 8-12 років складаються з двох таймів по 20 хвилин, а команд 12-16 років — з двох таймів по 25 хвилин), Після перерви команди міняються сторонами майданчика.

У гандболі може проводитися заміна гравців необмежену кількість разів. Замінюючий член команди може вийти на поле тільки після того, як замінний гандболіст його покине.

· Гравець може утримувати м'яч не більше 3 секунд, а також робити з ним не більше 3 кроків, після чого повинен передати м'яч іншому гравцеві, кинути його по воротах або вдарити ним об підлогу; · Торкатися майданчики в межах площі воріт може тільки воротар відповідної команди.

Черво́на ка́ртка — символ видалення гравця з поля чи дискваліфікації в деяких видах спорту, зазвичай паперовий або пластиковий прямокутник червоного кольору.

Метою гри є забити гол у ворота протилежної команди. Команда складається з чотирьох осіб. Розмір поля — 300 ярдів (274,2 метра) в довжину і 150—160 ярдів (137,1-146,2 метра) в ширину (за площею це приблизно 5-6 футбольних полів).

Кількість гравців може бути збільшена у будь-який час упродовж гри й додаткового часу до 14-ти. Гра може бути продовжена, якщо навіть число гравців команди на майданчику стає менше 5.