Тривалість гри — чотири періоди по 10 хвилин, з двохвилинними перервами між першою та другою і третьою й четвертою чвертями, та великою перервою у 15 хвилин між другим та третім періодом.7 бер. 2023 р.

Яка тривалість гри у баскетбол? 4 періоди по 10 хв.

Якщо рахунок нічийний після закінчення четвертого періоду, гра продовжується на додатковий період тривалістю п'ять хвилин або на стільки періодів по п'ять хвилин, скільки необхідно, щоб порушити рівновагу в рахунку. Команди повинні помінятися кошиками перед третьою періодом.

В класичному баскетболі матч триває 40 хв «чистого» ігрового часу, в бас- кетболі 3 × 3 – лише 10 хв. На атаку відводиться 12 с (вдвічі менше, ніж у класичному баскетболі) [11].

Кожна команда складається з п'яти гравців і можуть мати від 5 до 7 запасних гравців; В меншому складі починати гру не дозволяється, але продовжувати грати можна до тих пір, коли в команді залишиться на майданчику не менше двох гравців. Кількість замін гравців під час гри в баскетбол не обмежена.

Кожна баскетбольна гра, чи то професійна, чи то непрофесійна, починається з розіграшу м'яча. Команда, яка виграла стрибок, отримує м'яч у володіння, а команда, яка програла стрибок, починає гру з м'ячем на початку наступної чверті. Володіння м'ячем змінюється на початку кожної чверті.

Згідно з офіційними правилами, баскетбольний матч складається з 4 періодів по 10 хв. У NBA період у баскетболі триває 12 хвилин. Основний час Футбольний матч складається з двох таймів по 45 …