Реал Мадрид – один із найуспішніших і найзнаменитіших футбольних клубів у світі, і він не перестає радувати своїх уболівальників перемогами та трофеями. У 21 столітті, з початку нового тисячоліття, клуб з іспанської столиці зумів завоювати вражаючу кількість титулів.

З самого початку 2000-х років Реал Мадрид почав активно оновлювати свої стратегії та склади, і результати не змусили на себе довго чекати. Футболісти "королівського клубу" зуміли виграти безліч національних та міжнародних трофеїв, що лише підкреслило їхню домінуючу позицію.

За останні двадцять років Реал Мадрид виграв кілька титулів чемпіона Іспанії та Кубків місцевого значення. Успіх клубу, що впадає в очі, особливо проявився в Лізі Чемпіонів, де "вершкові" здобули ряд вражаючих перемог. Чудова гра команди дозволила їй стати найуспішнішою командою в історії цього турніру.

Підсумовуючи, можна впевнено сказати, що Реал Мадрид продовжує свою домінацію на футбольній арені. За двадцять років у 21 столітті цей клуб зміг здобути безліч трофеїв, серед яких чемпіонати Іспанії, Кубки країни та Ліга Чемпіонів. Реал Мадрид – справжня футбольна сила, яка не зупиняється на досягнутому і прагне нових перемог і досягнень.

Скільки трофеїв у Реалу?

Станом на 5 червня 2022 року "Реал Мадрид" є найуспішнішим клубом в іспанському футболі. "Реал" завоював 63 національних титулу: рекордні 35 титулів чемпіона Іспанії, 20 Кубків Іспанії та 11 Суперкубків Іспанії. Є рекордсменом за кількістю перемог у Лізі чемпіонів (14 разів).

Скільки трофеїв у Барси та Реала?

Всього 187 матчів: 98 перемог «Реала», 100 перемог «Барселони», 52 нічиїх.

Скільки потрібно в реалі?

На його рахунку 67 національних трофеїв: рекордні 35 титулів чемпіона країни (Ла Ліга), а також 19 Кубків Короля, 12 Суперкубків Іспанії та 1 Кубок Ліги.